درباره ما

ما کی هستیم؟

معرفی شرکت

تیم آژمان

تیم ما از سال 95 با هدف توسعه و به کارگیری ابزارها و روش های نوین و بهبود خدمات شروع به فعالیت در صنعت مالی-سرمایه گذاری کرد و با کسب مجوزهای متعدد در زمینه های مختلف، به فعالیت و ارائه خدمت در این حوزه پرداخت.

به مرور فرایند سبدگردانی را به سمت الگوریتمی پیش بردیم و در این راستا در یک فینتک به نام بهینه یابان ارزش آفرین سرمایه ­گذاری کردیم و از آن زمان کدهای الگوریتمی، trade assist ها و برنامه‌های استراتژی­های معاملاتی ما در این شرکت تعریف می­شوند. در واقع بهینه یابان ارزش آفرین  زیر مجموعه ای از تیم ماست که مجوز فعالیت الگوریتمی دریافت کرده و به ارائه این خدمات مشغول است.

 ما یک شرکت سبدگردانی مستقل به نام سبدگردان آرتین ثبت کردیم و با اخذ مجوز برای فعالیت آن از سازمان بورس، مدیریت دو صندوق سرمایه گذاری مشترک ما (mutual fund)، صندوق سرمایه‌گذاری بانک خاورمیانه و صندوق دماسنج، به این سبدگردان منتقل شد.

در کنار این فعالیت‌ها، مجوز فعالیت یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی یا private equity به اسم صندوق سورین نهایت­نگر را از سازمان بورس دریافت کرده و این صندوق PE را به ثبت رساندیم. در حال حاضر پذیره نویسی این صندوق انجام شده و فرایند ثبت آن نزد سازمان رو به اتمام است و فعالیت عملیاتی آن نیز آغاز شده است. این صندوق با سرمایه 510 میلیارد تومان، بزرگترین صندوق PEایران محسوب می­شود و در چهار صنعت مجوز سرمایه گذاری و فعالیت دارد: صنعت ICT، صنعت گردشگری، صنایع غذایی و معدن و صنایع تبدیلی.

هم چنین ما یک شرکت سرمایه­گذاری خصوصی به نام آژمان سرمایه ایرانیان نیز به ثبت رسانده‌ایم و از این طریق در طرح هایی که مطابق معیارهای سرمایه­گذاری ما جذاب باشد، سرمایه­گذاری می­کنیم. ولی هدف اصلی از تشکیل آژمان این است که در واقع تیم عملیاتی ما در این شرکت تعریف می­شود و این تیم به سایر بیزینس لاین‌ها ارائه خدمات می‌کند.

تیم ما در بحث الگوریتم و سبدگردانی الگوریتمی ابتدا فقط در بازار ایران فعال بود اما از اوایل سال 99 در بازار کریپتو نیز شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر در این حوزه نیز نتایج خوبی به دست آورده‌ایم.

در حال حاضر مجموعه ­ی ما در مرحله scale up است و تیم 15 نفره ما رو به گسترش است. این تیم بسیار جوان (میانگین سنی 27.5 سال) و فعال است و فضای دوستانه و پویایی بین اعضا حاکم است.

امیدواریم در آینده بتوانیم با تمرکز بر نوآوری‌های اتفاق افتاده در حوزه مالی در دنیا، کیفیت و وسعت خدمات خود را بالاتر هم ببریم.

ما کی هستیم؟

تیم آژمان

هیات مدیره آژمان

آزاده بختیاری

مدیر استراتژی و مدیر منابع انسانی

امیر صالحی

موسس و مدیر عامل

تیم عملیاتی

data analyst

میترا رنجی

Data sCientist

محمد مهدی غفاری

Data sCientist

امید درودی

تیم بازاریابی

مدیر بازاریابی

نیلوفر دهار

کارشناس بازاریابی

نگار رحمانی

کارشناس بازاریابی

امین عسگری

تیم تحلیل

کارشناس تحلیل بنیادی

زهره صفری

کارشناس تحلیل بنیادی

مرضیه علیدوستی

تیم سرمایه گذاری

مدیر سرمایه گذاری

آزاده بختیاری

کارشناس سرمایه گذاری

لیلا هوشیار

تیم منابع انسانی

مدیر منابع انسانی

آزاده بختیاری

کارشناس منابع انسانی

شقایق شمالی

تیم اجرایی

گرافیست

فاطمه امامی